Nowości w koloryzacji

Atrakcyjne kolory włosów 2012 są wyraźne a także śmiałe, natomiast jednocześnie naturalne – oto nowości w koloryzacji, jakie nieustannie, z sezonu na sezon, bezustannie są modne. Gdy temperatura maleje, kolor włosów należy zostawić ciepły – radzą fryzjerzy. I przeciwnie, kiedy robi się cieplej, barwy mogą być chłodniejsze. Dopasować kolor do nowego sezonu nie jest wcale trudno. Wystarczy ocieplić barwę włosów, np. przez nałożeniu kilku pasemek.


Modne kolory włosów 2012? Oto wachlarz:

Brązy o tej porze roku są głębokie, opalizujące, błyszczące ciepłem czekolady. Rudości o odcieniu mosiądzu i miedzi – wielotonowe, w jakich kolor jest wielowymiarowy. Adoratorki czerni powinny postawić na granatowe bądź czerwone pasemka. Tylko w blondach zachowały się zimne odcienie, przede wszystkim te popielate.

Kolory będące w modzie na włosów nie wykluczają… odrostów! W tym sezonie to nie wstyd je nosić – mogą być naprawdę modne, to tylko kwestia smaku. Urzeczywistniają to nowe fryzury (z rozjaśnionymi końcówkami) Moniki Brodki, Mai Sablewskiej, Edyty Górniak, które swoje fryzury przerobiły na swój znak rozpoznawczy. Musimy powiedzieć, iż ogromnie nam się to podoba. Pożądany rezultat można tymczasem otrzymać, farbując włosy w salonie, a nie zapuszczając pofarbowane w domu włosy…

Wiadome jest na pewno – nowy sezon pozostawi nas w rozdarciu między naturalnymi refleksami a całkowitą ekstrawagancją. A może wypróbujemy wszystkie nowości?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 14 =