Jakie dodatki w tym sezonie jesień – zima będą najmodniejsze, jakie z nich najbardziej nadają się dla młodzieży?

Za dodatki traktuje wszystko to co podrasowuje i ulepsza nam wizerunek. Rzeczywiście nie trzeba mieć szafy pękającej w szwach od ubrań jeżeli posiadamy dostateczną ilość dodatków.

Mam na myśli buty, jakie w tym sezonie nam „grzecznieją” i stylem pamiętają czasy naszych babć, innymi słowy wszelkiego rodzaju mokasyny, a także na obcasie, sznurowane do których kwalifikujemy jazzy modne od kilku sezonów oraz super komfortowe grungeowe botki przypominające buty motocyklisty-szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu na zasadzie kontrastu z dziewczęcą sukienką bądź legginsami. Następny sezon królują koturny i sztyblety, inaczej buty żywcem wzięte ze sportu jeździeckiego.

Barwne paski dodatkowo zakolanówki, a także koniecznie kolorowe dodadzą lekkości i pieprzyka stylizacji.

Nieodłącznym atrybutem wszystkich zmarzluchów są z pewnością szale, szaliki, chusty, apaszki i czapki. Tu młodzież akurat nie musi trzymać się żadnych reguł i łączyć swobodnie wzory tudzież kolory tworząc piękne kolaże. Istotne jest to jedynie żebyśmy nie czuli się przebrani, ale ubrani.

Spróbujmy odrobinę pobawić się modą łącząc teoretycznie nie pasujące do siebie kombinacje, np. dżinsy z błyszczącą futurystyczną górą bądź bejsbolówkę z butami na obcasie -naturalnie nie wyższym niż 5 cm-taka wysokość jest stosowna dla kręgosłupa i równocześnie sprzyjająca dla sylwetki na wyższych obcasach już trzeba umieć ładnie i pewnie chodzić co niestety zdarza się bardzo rzadko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 3 =