Tuż obok Młodej Pary stoi równie ważna osoba – świadkowa. To ona zazwyczaj czuwa nad przebiegiem całej ceremonii ślubnej i wesela, to ona służy pomocą pannie młodej i panu młodemu gdy zajdzie taka potrzeba, to ona towarzyszy im, wspiera pannę młodą i zawsze jest w pobliżu.

Świadkowa nie powinna być ubrana w kolorach suknie panny młodej, gdyż dzień ten należy do państwa młodych. Warto zatem, by świadkowa przed kupnem swojej sukienki widziała suknię panny młodej i do niej dostosowała swoją kreację. Jeśli panna młoda zakłada białą, prostą suknię, kreacja świadkowej powinna być również prosta i stylowa.

Żle wygląda gdy panna młoda ubrana jest w piękną, porstą klasyczną sukienkę, a kracja świadkowej pełna jest przepycu, ekspresji i ozdób. To panna młoda ma być gwiazdą – nikt więcej.

Uniwersalnym fasonem dla świadkowej  jest z pewnością sukienka – tunika, odcięta pod biustem, która ładnie eksponuje górne partie ciała i odsłania nogi. Jeśli chodzi o kolory – proponuje pastele – jak pudrowy róż, delikatny błękit, stonowany fiolet.  Biżuteria nie powinna być zbyt ozdobna, a torebka i buty – dostosowane do kreacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + two =